Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

LOGAR AÇMA / RÖGAR AÇMA

Logarlar birçok nedenden ötürü tıkanabilir başlıca tıkanma sebeplerinin başında, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu logar tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da logar tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul logar açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla logar açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Logar neden tıkanır? Tıkalı logar nasıl açılır? Logar tıkanıklığı sebepleri neler, Logar tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla logar açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp