Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

KANAL AÇMA

Kanallar birçok nedenden ötürü tıkanabilir başlıca tıkanma sebeplerinin başında, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanal tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul kanal açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kanal açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanal neden tıkanır? Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı sebepleri neler, Kanal tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanal açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp