Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Robotla Logar Açma

Zamanla aşınmalar eskimeler dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde logar tıkanıklığı çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul logar açma hizmeti veren firmamız, arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla logar açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Robotla logar nasıl açılır, logar neden tıkanır diye bakacak olursak, başlıca sebepleri şunlardır; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya logarlar aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu logar tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da logar tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız en kısa sürede yerinize gelerek en uygun fiyata, kaliteli hizmet, uzun süreli kullanım, profesyonel işçilik ve iş anlayışı ile hizmetinizdedir. İstanbul Robotla Logar Açma denince ilk akla gelen firmalardan olan Güven Altyapı Tesisata güvenebilirsiniz.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Logar neden tıkanır? Tıkalı logar nasıl açılır? Logar tıkanıklığı sebepleri neler, Logar tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla logar açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp