Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Tıkalı Logar Açma

İstanbul’un tüm ilçelerinde tıkalı logar açma hizmeti veren Güven Altyapı Tesisat alanında uzman tecrübeli ekibiyle 7/24 kameralı robotlar ve son teknoloji cihazlarla her türlü arızayı ve tıkanmayı gidermektedir.

Tıkalı logar nasıl açılır, logar neden tıkanır diye bakacak olursak, başlıca sebepleri şunlardır; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya logarlar aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu logar tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da logar tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Logar neden tıkanır? Tıkalı logar nasıl açılır? Logar tıkanıklığı sebepleri neler, Logar tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla logar açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp