Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığını açmak için son teknoloji cihazlar kullanan Güven Altyapı Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 7/24 logar tıkanıklığı açma, kameralı robotla logar tıkanıklığı açma hizmeti gece gündüz her saatte hizmet vermekteyiz.

Başlıca logar tıkanma sebepleri sıralayacak olursak; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu logar tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da logar tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Logar neden tıkanır? Tıkalı logar nasıl açılır? Logar tıkanıklığı sebepleri neler, Logar tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla logar açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp