Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Kırmadan Dökmeden Pimaş Açma

Borulara atılan istemsiz olarak düşen erimeyen tuvalet kağıtları, naylon poşetler, oyuncak, yağ atıkları, yemek atıkları, ıslak mendil, ped gibi yabancı cisimler sonucu oluşabildiği gibi pimaş borularına zarar vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde kırmadan dökmeden pimaş açma hizmeti veren firmamız 7/24 servis imkanı ile her saatte yerinize en kısa sürede gelerek arızayı gidermektedir.

Kameralı robotlar yardımıyla son teknoloji ürünler ve tecrübeli ustalarımız sayesinde hiçbir yeri kırmadan dökmeden tıkalı pimaşları açıyoruz. Kendimiz kimyasal çözücüler yardımıyla pimaş açma işlemi deneyebiliriz ancak bu ve benzeri yöntemler yüzünden pimaşlar daha çok yıpranmakta ve büyük hasarlara sebep olabilmektedir.

Hemen arayarak arızanız hakkında ücretsiz bilgi alabilir, gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif ve onarım için adresinize en kısa sürede gelebilir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp