Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemi düşünüldüğü kadar basit ve kolay bir işlem değildir, çünkü sorunun asıl kaynağı tespit edilmeli varsa başka problem çözülmeli ve daha büyük hasarlara sebep olmadan çözülmelidir. Alanında uzman tecrübeli ustalarımız öncelikle detaylı bir inceleme yaparak sorunu bulmaya çalışmaktadır, kameralı robotlar ve son teknolojik cihazlar yardımıyla en kısa sürede en uygun fiyata sorunu bulup çözüme ulaştırmaktadır.

Pimaş tıkanmalarının birçok sebebi olabilir ama başlıca; zamanla aşınmalar eskimeler dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde pimaş tıkanıklığı çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul pimaş açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kırmadan dökmeden pimaş açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Pimaş neden tıkanır? Tıkalı pimaş nasıl açılır? pimaş tıkanıklığı sebepleri neler, pimaş tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kırmadan dökmeden pimaş açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Kendi yöntemlerimizle kimyasal çözücüler yardımıyla açmaya çalıştığımız pimaşlar zamanla yıpranmalara sebep olarak daha büyük sorunları sebep davetiye çıkarabilmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp