Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet neden tıkanır? Klozet tıkanıklığı nasıl açılır, evde klozet açma, kendi yöntemlerimizle klozet açma, gibi bir çok aklımıza gelen sorular olmaktadır ve bu soruların cevabını internetten aratarak çözmeye çalışmaktayız. Genellikle en yaygın ve bilinen yöntem kimyasal açıcılardır. Ancak sorunun tam kaynağını bilmediğimiz sürece problemi çözmemiz mümkün değil, daha kimyasal çözücüler aşındırmaya sebebiyet verdiği için daha büyük problemlere zaman kaybına daha büyük hasarlara, daha çok para kaybına sebep olabilmektedir.

7/24 her zaman servis imkanı olan firmamız kameralı robotlar, teknolojik cihazlar ve tabi ki tecrübeli ustaları ile size en uygun hizmeti, en kısa sürede kaliteli uzun süreli çözüm kullanım imkanı sunan işçiliğiyle hizmetinizdedir.

Klozetinizin tıkanması için bir çok sebep var başlıca, klozete attığımız bezler, bebek bezleri, yabancı cisimler, atık maddeler, klozete dökülen inşaat malzemeleri, atılan saç ve kıllar gibi birçok akla gelen gelmeyen sebep vardır. Dikkat etmemiz gereken önemli yerlerden birisi de klozettir, çok aktif kullanılan ve bir o kadar en çok tıkanan klozetlerdir. En çabuk eskiyen hasar gören klozet giderleri ve borularıdır, tabi bu durum kullanıma göre çok değişiklik gösterebilmektedir. Bize düşense bu konuda duyarlı ve dikkatli olmakdır.

Tabi ne kadar dikkat etsek de yinede tıkanmalar olabilmektedir. Çünkü zamanla altyapı tesisatları eskimektedir, düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması daha uzun ömür ve işinin ehli ustalar tarafından incelenip onarılması gerekmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp