Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığını açmak için son teknoloji cihazlar kullanan Güven Altyapı Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 7/24 kanalizasyon tıkanıklığı açma, kameralı robotla kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti gece gündüz her saatte hizmet vermekteyiz.

Başlıca kanalizasyon tıkanma sebepleri sıralayacak olursak; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanalizasyon tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanalizasyon tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanalizasyon neden tıkanır? Tıkalı kanalizasyon nasıl açılır? Kanalizasyon tıkanıklığı sebepleri neler, Kanalizasyon tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanalizasyon açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp