Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Tıkalı Kanal Açma

İstanbul’un tüm ilçelerinde tıkalı kanal açma hizmeti veren Güven Altyapı Tesisat alanında uzman tecrübeli ekibiyle 7/24 kameralı robotlar ve son teknoloji cihazlarla her türlü arızayı ve tıkanmayı gidermektedir.

Tıkalı kanal nasıl açılır, kanal neden tıkanır diye bakacak olursak, başlıca sebepleri şunlardır; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya kanallar aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanal tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanal neden tıkanır? Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı sebepleri neler, Kanal tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanal açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp