Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal tıkanıklığını açmak için son teknoloji cihazlar kullanan Güven Altyapı Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 7/24 kanal tıkanıklığı açma, kameralı robotla kanal tıkanıklığı açma hizmeti gece gündüz her saatte hizmet vermekteyiz.

Başlıca kanal tıkanma sebepleri sıralayacak olursak; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanal tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanal neden tıkanır? Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı sebepleri neler, Kanal tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanal açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp