Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

İstanbul Kanal Açma

İstanbul çok yoğun kabalık ve çapraz kentleşmenin yoğun olduğu ve altyapılarının çok eski olduğu bölgelere sahiptir. Eski yapılarda altyapı tesisatlarda olan eskimeler nedeniyle sıklıkla kanal tıkanmaları görülebilmektedir.

Eskimeler, yılların verdiği yıpranmalar dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde kanal tıkanıklığı çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul kanal açma hizmeti veren firmamız, arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kanal açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Robotla kanal nasıl açılır, kanal neden tıkanır diye bakacak olursak, başlıca sebepleri şunlardır; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya kanallar aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanal tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız en kısa sürede yerinize gelerek en uygun fiyata, kaliteli hizmet, uzun süreli kullanım, profesyonel işçilik ve iş anlayışı ile hizmetinizdedir. İstanbul Robotla Kanal Açma denince ilk akla gelen firmalardan olan Güven Altyapı Tesisata güvenebilirsiniz.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanal neden tıkanır? Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı sebepleri neler, Kanal tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanal açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp