Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Tıkalı Gider Açma

Güven Altyapı Tesisat tıkalı gider açma firması olarak uzun yıllardır 7/24 İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Gider tıkanmaları en beklenmedik zamanda başımıza gelebilecek can sıkıcı bir durumdur. Bu herkesin başına her zaman her yerde gelebilir. Ne kadar titizde olsak ne kadar dikkatli de olsak zamanla gider tıkanmaları olabilmektedir. Çünkü zamanla eskiyen altyapı tesisatlar tıkanmaya kaçak vermeye başlayabilirler. Bazen elimizden düşen yabancı cisimler, yada atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, yağ birikintileri, saçlar, pedler, atılan bezler gibi birçok sebep sayılabilir. Ancak bunlar alanında uzman tecrübeli ustaları ve son teknolojik cihazlarıyla sektörde hizmet veren Güven Altyapı Tesisat sayesinde en hızlı şekilde en uygun fiyata çözülmesi basit problemlerdir.

Kameralı robotlarımız ve son teknolojik cihazlarımız ile tecrübeli ustalarımız sayesinde yerinize en kısa sürede gelerek arıza tespitinin ardından sorunu en uzun süreli şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Hemen arayarak arızanız hakkında ücretsiz bilgi alabilir, gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif ve onarım için adresinize en kısa sürede gelebilir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp