Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

İstanbul Gider Açma

İstanbul’da gider açma denince ilk akla gelen firmalardan olan Güven Altyapı Tesisat, uzun yıllardır sektörün nabzını yoklayan işinin ehli ustaları ile 7/24 Tüm İstanbul’da Gider açma hizmeti vermektedir. İstanbul çok yoğun kabalık ve çapraz kentleşmenin yoğun olduğu ve altyapılarının çok eski olduğu bölgelere sahiptir. Eski yapılarda altyapı tesisatlarda olan eskimeler nedeniyle sıklıkla gider tıkanmaları görülebilmektedir.

Giderler zamanla aşınmalar eskimeler dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde gider tıkanıklığı çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul gider açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kırmadan dökmeden gider açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Tabi İstanbul’da herkes gider açmaya yeltenir bu normal bir durum ancak, işimize tam hakim olmadığımız sürece daha büyük problemlere sebebiyet verebilmektedir. Kimyasal gider açıcılar buna bir örnektir, kimyasal gider açıcılar zamanla gider giderlerine hasarlara aşınmalara ve tıkanmalara hatta kaçaklara sebebiyet vermektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp