Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Tıkalı Boru Açma

İstanbul’un tüm ilçelerinde tıkalı boru açma hizmeti veren Güven Altyapı Tesisat alanında uzman tecrübeli ekibiyle 7/24 kameralı robotlar ve son teknoloji cihazlarla her türlü arızayı ve tıkanmayı gidermektedir.

Tıkalı boru nasıl açılır, boru neden tıkanır diye bakacak olursak, başlıca sebepleri şunlardır; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya borular aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu boru tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da boru tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Boru neden tıkanır? Tıkalı boru nasıl açılır? Boru tıkanıklığı sebepleri neler, Boru tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla boru açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp