Güven Altyapı Tesisat Vidanjör Hizmeti | Tıkanıklık Açma | Gider Açma | Lavabo Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru tıkanıklığını açmak için son teknoloji cihazlar kullanan Güven Altyapı Tesisat İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. 7/24 boru tıkanıklığı açma, kameralı robotla boru tıkanıklığı açma hizmeti gece gündüz her saatte hizmet vermekteyiz.

Başlıca boru tıkanma sebepleri sıralayacak olursak; binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu boru tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da boru tıkanmaları oluşabilmektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Boru neden tıkanır? Tıkalı boru nasıl açılır? Boru tıkanıklığı sebepleri neler, Boru tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, Güven Altyapı Tesisat kameralı robotlarla boru açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

TIKLA ARA
WhatsApp